Incomplete life #0

Predtým som si nemyslela, že to príde, ale začínam mať pocit, že fakt, že o tomto blogu začína vedieť stále viac ľudí ma trochu obmedzuje. Je to zvláštne. Vždy keď otvorím nový dokument a začnem ťukať do klávesnice, mám pocit, že mi všetci stoja za chrbtom a ponad plece pozerajú, čo píšem. Sama to veľmi nechápem, pretože všetko, čo zverejním by som im pokojne povedala aj v bežnej konverzácii. Nie je to tak, že by som tu písala svoje tajomstvá, no aj tak sa toho neviem zbaviť.

http://66.media.tumblr.com/15c12a39872568aea1b7deb350d6790f/tumblr_inline_o2lqxuGRiJ1s2dc0s_500.gif

A tak píšem zriedkavejšie, ako tomu bolo predtým. Svoj podiel na tom má aj to, že začínam mať menej času a viac vecí, ktoré chcem stihnúť. Dobre... Väčšinou tie veci, ktoré chcem stihnúť sú seriály, variety show alebo anime (stále mám rovnako nudný život), no napriek tomu je môj denný režim nabitejší, ako tomu bolo na základnej.

Od doby, čo sme zmenili doménu začínam viac riešiť aj to, akým smerom by som sa článkami chcela uberať. Či sa chcem sústrediť len na recenzie a kpop, alebo chcem písať aj o iných témach.
Dosť dlho som zvažovala, či zverejňovať aj poviedku, o ktorú som sa istú dobu pokúšala. Moje podobné pokusy zatiaľ nikdy nevyšli, teda neverím, že by tomu teraz bolo inak. Každopádne sa o to možno niekedy pokúsim.. Kto vie.

Začínam mať pocit, že počúvať depresívne japonské soundtracky počas písania článku nie je dobrý nápad.

Keďže sa som len teraz (doslova teraz.. Pár minút vzad) dopozerala všetky vydané epizódy Running Mana (vysielanie sa mi podarilo dobehnúť tesne pred 300vkou), rozhodla som sa na blogu vydať krátku sériu o nich. Prvý z článkov vydám možno už tento týždeň. Je to niečo, čo poteší asi len tých, ktorí ich poznajú, no pre mňa je to veľká vec. No a pravidelnejšie by som chcela vydávať aj články o aktuálne vychádzajúcich seriáloch.

Ak máte sami nejaký nápad na článok alebo niečo, čo by ste tu radi videli, poteší ma, ak mi to napíšete do komentárov. Potrebujem inšpiráciu. A poteší ma ak budem vedieť čo Vás zaujíma. (Asi by som mala prestať písať, ako keby sem niekto chodí. :-D)

Mám pocit, že to je všetko čo som chcela povedať. Tento článok beriem ako niečo, kde môžem dostať akúsi spätnú väzbu a zariadiť sa podľa toho do budúcna. Zatiaľ mám totiž pocit, že ani sama neviem čo chcem.

Komentáre

  1. O tom čo ťa baví :) Čo ťa potešilo, nahnevalo, pobúrilo, nadchlo... Buď to proste ty. Na to je škola, aby nám prikazovali, o čom máme písať slohy, že áno. Iste, môže sa stať, že ťa dva mesiace vôbec nič ne-... Aj to je v poriadku. Tí, ktorých tvoj blog zaujal, si k nemu iste nájdu cestu aj po dvoch mesiacoch ;)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Hej. To je určite pravda. Každý má svoje hluché obdobia. A ja sama vidím, že blog nič nezachráni tak ako prostá kvalita článkov. Aktivita môže byť akákoľvek, pokiaľ sú to všetko hovadiny, nemám dôvod sa tam vrátiť.

      Odstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky