"Let's fly with our beautiful wings in 2017 as well."

Áaah ľudkovia. Tí štyria, ktorí to tu ešte čítate. Zvláštne sme sa ocitli v roku 2017 a možno by to chcelo malé zhrnutie.
Hneď pre začiatok Vám prajem Krásny a šťastný nový rok, pevné zdravie a úspechy v tom, čo si zaumienite. Mohla by som pokračovať, ale asi už máme všetci pokrk tých komplikovaných želaní. Proste viete, že Vám prajem len to najlepšie.

O roku 2016 sa hovorí len nepeknými slovami. Nech sa naň pozriete akokoľvek, svet si ho rozhodne nebude pamätať ružovo. Mňa to najväčšie nešťastie akosi obchádzalo, preto by som ho osobne neoznačovala za tak hrozný, avšak všetko to, čo sa dialo okolo mňa bolo priam až desivé. Radšej to nebudem vymenovávať.

Idem na to z inej stránky. Čo všetko bolo na 2016 pozitívne?
Nuž, celkom úspešne sa mi darilo vyhýbať sa konfliktom a hádkam všeobecne.
Takisto sa mi darilo obklopovať sa dobrými ľuďmi. Myslím to presne tak, ako to hovorím.
Celá moja najbližšia rodina vrátane mňa bola a je relatívne zdravá.
Moje nazvime to študijné výsledky sú prijateľné a dokonca viac ako prijateľné, keď vezmeme do úvahy, koľko času škole venujem. (respektíve nevenujem :-D)
Vznikol tento blog.
Získala som kopec nových skúseností, či už sa jedná o moje brigády alebo prácu s ľuďmi.
Myslím, že som sa posunula aj osobnostne. Naozaj neviem do akej miery, ale dospela som. Trochu.
A nakoniec, to čo mi tento rok robilo obrovskú radosť boli BTS. Nech to znie akokoľvek, na tom, že hodnotím 2016 takto pozitívne a s nadhľadom, majú veľkú účasť oni.

https://secure.static.tumblr.com/f6f8074e6a81c7d0b31de1b3b7052580/ydqhv1l/akkoc7ze1/tumblr_static_tumblr_static_filename_640.gif

Keď som stresovala, pustila som si hudbu. A keď som si pustila hudbu, bolo to BTS. Keď som bola smutná, rozveselovali ma v svojich videách. Keď som a cítila depresívne a mala som pocit, že sa všetko rozpadá, znovu som sa našla v ich textoch. Mám pocit, že vďaka nim sme všetci rodina.
Možno aj preto tá Namjoonova citácia v nadpise.

Ďakujem. Naozaj a úprimne za to všetko ďakujem.

Komentáre

  1. Opět musím souhlasit, že i u mě to byli BTS, kdo přispěli značnou dávkou do pozitiv minulého roku a nemůžu za to být víc radši! V osobním životě bylo také dost věcí, které tomu přispěly, ale co se po psychické stránce týče, tu první příčku BTS nemůže nikdo upřít. Dodatečně přeji jen to nejlepší do nového roku! ^^

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Obľúbené príspevky