Smell the grass.


Moje meno je Barbora. 

To je taký klišoidný začiatok, ale nejaký musel byť, všakže? Už je to dávno, čo som písala nejaký úvodný článok a úprimne, vôbec to nie je ľahké. Mám sa predstaviť? Mám ísť rovno k veci? Mám sa snažiť byť vtipná? Netuším a rozmýšľam, čo by najviac zaujalo. Vymenovávanie vecí, ktoré mám rada a opačne, je príliš nudné, skočiť rovno na vec je zvláštne a navyše trochu neslušné a aj keď si rada nahováram, že mám zmysel pre humor, v skutočnosti si tým nie som až taká istá. Bože, to je dlhá veta. 
Takže v skratke. Som známa tým, že milujem knihy akéhokoľvek druhu, závislačim na seriáloch, nemám rada leto, som nervózna, hanblivá a trochu hysterická a nenávidím, keď ľudia kráčajúci predo mnou odrazu zastavia. Tak to je prvé, čo mi napadlo. A ešte mám rada oblaky, dážď a všeobecne zlé počasie. 
Čo sa týka toho, čím budem prispievať na blog, kolegyňa to hlavné napísala už v úplne prvom článku. Ale tak na zopakovanie: recenzie a iné knižné záležitosti, sem-tam nejaké tie moje fotky a pravdepodobne aj náhodné útržky z môjho života. 
Tú tretiu záležitosť necháme nedoriešenú, lebo moja vtipná stránka šla na dovolenku a netuším, kedy sa vracia. Vtipné čo? Humor mi moc nejde. 
Každopádne, toto bol pre mňa ten prvý "lame whatever" článok, ktorý musel byť, lebo sa nejako musím rozhýbať. Dúfam, že to nie je príliš veľké utrpenie. Nabudúce to bude lepšie. 

Love to you all. Komentáre

Obľúbené príspevky